• AKSOY, Adayım Dedi

AKSOY, Adayım Dedi

Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy Bozova Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Aksoy ve beraberindeki heyet önceki gün Ak Parti İlçe Başkanlığına giderek aday adaylığı başvuru dilekçesini sundu.
Bozova’nın tanınmış ve çalışkan simalarından biri olan Suphi Aksoy uzun yıllardır Bozova Ziraat Odası Başkanlığı görevini yürütüyor. Memleketine bundan sonra Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istediğini belirten Aksoy:"Görevimiz gereği uzun yıllardır Bozova’da gerek kentte gerekse kırsalda ayak basmadığımız yer kalmadı. Hemşerilerimizin derdine derman sorunlarının çözümüne önayak olamaya çalıştık. Bozova’nın hangi mahallesinde, hangi sokağında ne sorun var ve çözülmesi için ne yapılması gerektiği konusunda projelerimiz ile hazırız. Bu yüzden Ak Parti’den Bozova Belediye Başkan aday adaylığı başvurumu yaptım. Görev verilmesi durumunda partimize ve memleketimize hizmet için canla başla çalışmaya hazırız." dedi. 

Kaynak: http://www.haberiyay.com/haberler/siyaset/bozova-ziraat-odasi-baskani-aksoy-ak-partiden-belediye-baskan-aday-adayi-oldu-284